424

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 424 від 04.08.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2009 р № 424
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 № 323 «Про надання дозволу на будівництво, реконструкцію, перепланування, капітальний ремонт об’єктів»

На підставі клопотання закритого акціонерного товариства «Іса-Інтерпапір» (власник) про надання дозволу на переобладнання нежитлового приміщення по вул. Привокзальній, 4 з влаштуванням котельного обладнання, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл закритому акціонерному товариству «Іса-Інтерпапір» (власник) на переобладнання нежитлового приміщення по вул. Привокзальній, 4 з влаштуванням котельного обладнання. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Закритому акціонерному товариству «Іса-Інтерпапір» (власник) отримати дозвіл на проведення робіт з переобладнання в установленому законодавством порядку. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 18-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав