415

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 415 від 04.08.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2009 р № 415
м. Суми

Про утворення відділу моніторингу і контролю за раціональним використанням енергоресурсів та забезпечення надійної експлуатації закладів при управлінні освіти і науки Сумської міської ради

На підставі подання заступника. начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М. та начальника Зарічної районної в м. Суми адміністрації Ващенка В.О., керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР, рішенням міської ради від 30.07.08 № 1769-МР Про почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» зі змінами, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Нагородити Тодосийчук Вікторію Миколаївну – учителя історії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми, Сумської області та Буднікова Вячеслава Антоновича – голову правління ВАТ «Будінмашсервіс» Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІ ступеня за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову міста та з нагоди Дня міста. 
  2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі: 471 (чотириста сімдесят одна) гривня 18 коп., в тому числі: 70 (сімдесят) гривень 58 коп. для сплати податку з грошової винагороди, 400 (чотириста) гривень 0 коп. для сплати грошової винагороди та 0 грн. 60 коп. – комісії для отримання готівки. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 18-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав