410

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 410 від 04.08.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2009 р № 410
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.04.2009 року № 155 „Про здійснення управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” в частині здійснення контролю за належною експлуата-цією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі та громадського харчування

Заслухавши інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Підкуйка О.О. про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.04.2009 року № 155 „Про здійснення управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” в частині здійснення контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі та громадського харчування”, з метою створення сприятливих умов для проведення господарської діяльності у сфері торгівлі та побуту та впорядкування розташування торгових точок на території м. Суми, керуючись Законом України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, підпунктом 2 пункту „б” статті 30, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради Підкуйка О.О. про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.04.2009 року № 155 „Про здійснення управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” в частині здійснення контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі та громадського харчування” (додається), прийняти до відома.
 2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.):
  • 2.1. Опрацювати та розробити проекти правових актів з питань надання дозвільних документів на право здійснення торгівельної діяльності суб’єктами господарювання на території м. Суми, в термін до 01.11.2009 року.
  • 2.2. Опрацювати з суб’єктами господарювання питання встановлення режиму роботи їх міні-магазинів та кіосків, розташованих на зупинках громадського автотранспорту до 23-00 години.
  • 2.3. Спільно з управлінням земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) комісійно здійснити обстеження літніх майданчиків громадського харчування на предмет відповідності їх роботи санітарно-гігієнічним вимогам та земельному законодавству в термін до 01.09.2009 року.
 3. Директору ТОВ „Курський ринок” Гамоліну В.В. та підприємцю Момотенку О.В. організувати завершення асфальтування проїзжої частини прилеглої до ринку території та освітлення території ринку в термін до 01.10.2009 року.
 4. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) провести інвентаризацію ринків щодо їх відповідності експлуатаційно-технічній документації та відповідності займаних земельних ділянок укладеним договорам оренди.
 5. Рекомендувати міському відділу УМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) посилити роботу по ліквідації стихійної торгівлі на вул. Засумській та Набережній річки Стрілки.
 6. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністраціям (Джура О.М., Ващенко В.О.) до 01.10.2009 року завершити опрацювання дислокації кіосків, які розташовані на території районів міста.
 7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додаток [43 Kb] (cкачувань: 244) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав