408

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 408 від 04.08.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2009 р № 408
м. Суми

Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ПРБП “Рембуд”

З метою забезпечення безпечної, якісної та безперебійної роботи ліфтів та систем диспетчеризації в місті Суми, розглянувши звернення ПРБП “Рембуд” (лист від 20.05.09 № 326 ), відповідно до наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.06 р. № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Тимчасово, до отримання висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області, дозволити ПРБП “Рембуд” користуватися тарифами на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ТОВ “Сервісліфт Суми”, згідно з додатком рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.08.09 № 407 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) до 01.09.2009 року укласти договір на надання комунального замовлення на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації з ПРБП «Рембуд». 
  3. Встановити, що тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації застосовуються виконавцем послуг з моменту підписання договору на надання комунального замовлення на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом повноважень.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав