405

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 405 від 04.08.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2009 р № 405
м. Суми

Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ТОВ «Міськсумиліфт»

З метою забезпечення безпечної, якісної та безперебійної роботи ліфтів та систем диспетчеризації в місті Суми, розглянувши звернення ТОВ «Міськсумиліфт» (лист від 10.04.09 № 147), на підставі отриманих висновків державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо економічної обґрунтованості планових витрат на виробництво послуг з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації від 07.04.09 № 120,121, відповідно до наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.06 № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, які надаються ТОВ «Міськсумиліфт» згідно з додатком.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) до 01.09.2009 року укласти договір на надання комунального замовлення на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації з ТОВ «Міськсумиліфт».
  3. Встановити, що тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації застосовуються виконавцем послуг з моменту підписання договору на надання комунального замовлення на послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом повноважень.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Тарифи [34 Kb] (cкачувань: 289) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав