375

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 375 від 07.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" липня 2009 р № 375
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.02.2004 № 98 «Про затвердження актів приймання-передачі житлових будинків, гуртожитків відкритого акціонерного товариства «Selmi» на баланс комунальних підприємств «Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району» та «Дирекція єдиного замовника Зарічного району»

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.02.2004 № 98 «Про затвердження актів приймання-передачі житлових будинків, гуртожитків відкритого акціонерного товариства «Selmi» на баланс комунальних підприємств «Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району» та «Дирекція єдиного замовника Зарічного району», а саме:
    1.1. Викласти пункт 5 рішення в новій редакції: «5. Оформити право власності на житлові будинки та гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.»
    1.2. Доповнити рішення пунктом 6, а саме: «6. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житлові будинки та гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.» 
  2. Пункт 5 рішення вважати пунктом 7 відповідно.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав