348

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 348 від 07.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" липня 2009 р № 348
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення комунального підприємства „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради »

З метою зміцнення майнової бази територіальної громади, оптимізації управління суб’єктами господарювання, комплексного підходу до виконання робіт, зменшення витрат та стимулювання діяльності комунальних підприємств, згідно зі статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про припинення комунального підприємства „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради. 
  2. Управлінню соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав