345

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 345 від 07.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" липня 2009 р № 345
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про участь комунального підприємства "Міськсвітло" Сумської міської ради у проекті Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Розвиток міської інфраструктури» для отримання кредиту на впровадження енергозберігаючих технологій в освітленні міста Суми

З метою залучення додаткових джерел на модернізацію основних фондів підприємства для забезпечення освітлення вулиць, перехресть і пішохідних переходів міста Суми, відповідно до діючих норм і правил, наказу Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 07.07.08р. № 206 «Про затвердження Порядку конкурсного відбору інвестиційних проектів для надання кредитів, передбачених для комунальних підприємств, що повинні бути відібрані для участі у Проекті розвитку міської інфраструктури», керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про участь комунального підприємства "Міськсвітло" Сумської міської ради у проекті Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Розвиток міської інфраструктури» для отримання кредиту на впровадження енергозберігаючих технологій в освітленні міста Суми» на умовах, зазначених в додатку (додається).
  2. Управлінню соціально – економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаток [31.5 Kb] (cкачувань: 296) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав