390

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 390-Р від 28.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2009 р № 390
м. Суми

Про організацію роботи та здійснення культурно-дозвіллєвого відпочинку в Сумському дитячому парку „Казка”

З метою організації вільного часу, активного відпочинку та розваг для дітей, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування у сфері дозвілля, виховання екологічної культури, відповідно до „Основ законодавства України про культуру”, законів України „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про природно-заповідний фонд України”, керуючись Законом України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”, підпунктами 1, 7 пункту „а” частини першої статті 32, підпунктами 2, 4 пункту „б” статті 30 та частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю на території парку „Казка”:
  1.1. Дозволити реалізацію продовольчих товарів, а саме: морозива, безалкогольних напоїв, соків, води, кондитерських виробів фасованих, готової до вживання продукції власного виробництва підприємств ресторанного господарства, за умов дотримання санітарних норм.
  1.2. Забороняється реалізація пива, горілчаних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. 
 2. На території Сумського дитячого парку „Казка” заборонити куріння тютюнових виробів, вживання наркотичних засобів, розпиття пива, алкогольних напоїв. 
 3. Директору комунального підприємства „Сумикомунінвест” Малік А.О.:
  3.1. В організації діяльності дитячого парку „Казка” дотримуватися Статуту підприємства та пунктів 1, 2 даного рішення.
  3.2. Здійснювати планування культурно - дозвіллєвої діяльності парку „Казка” з урахуванням планових завдань і творчих замовлень з боку Сумської міської ради та узгоджувати його з відділом культури та туризму Сумської міської ради. 
 4. Сумському міському управлінню ГУМВС України в Сумській області (Гланц В.Н.) посилити контроль за дотриманням громадського порядку на території Сумського дитячого парку «Казка». 
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М., Панченка С.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав