388

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 388 від 28.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2009 р № 388
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.04.09 № 222 «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Охтирській, 4-а під магазин та розробку стадії робочого проекту»

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-інвест» (власник), про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.04.09 № 222 «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Охтирській, 4-а під магазин та розробку стадії робочого проекту», а саме визначення черг будівництва, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Пункт 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.04.09 № 222 «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення по вул. Охтирській, 4-а під магазин та розробку стадії робочого проекту» викласти в наступній редакції: 1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-інвест» дозвіл на перепланування нежитлових приміщень підвального та 1-го поверхів (І-ша черга) та реконструкцію нежитлових приміщень підвального, 1-го та 2-го поверхів (ІІ-га черга) по вул. Охтирській, 4-а під магазин, за умови вирішення питань землекористування, та на розробку стадії робочого проекту. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав