382

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 382 від 28.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2009 р № 382
м. Суми

Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів

На виконання пункту 1 рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2777–МР «Про пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо розгляду питання корегування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», з метою приведення у відповідність діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 55 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», коефіцієнтів співвідношень мінімальної тарифної ставки передбачених Галузевою угодою житлово-комунального господарства на 2007-2009 роки, керуючись підпунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів, по кожному будинку окремо, згідно з додатками 1-14.
  2. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів до 01.09.2009 року перезаключити договори на надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з житлово-будівельними кооперативами, попередньо узгодивши їх з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради.
  3. Встановити, що тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів застосовуються виконавцями послуг з моменту підписання узгоджених з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради договорів на надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) здійснювати відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів.
  5. Вважати такими, що рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.12.06 № 690 «Про рівень плати за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій житлово-будівельних кооперативів» зі змінами та доповненнями втрачає чинність з моменту підписання узгоджених з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради договорів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з житлово-будівельними кооперативами.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

ДодаткиДата публікації: 3-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав