381

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 381 від 28.07.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2009 р № 381
м. Суми

Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

На виконання пункту 1 рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2777–МР «Про пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо розгляду питання корегування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», з метою приведення у відповідність діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 55 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», коефіцієнтів співвідношень мінімальної тарифної ставки передбачених Галузевою угодою житлово-комунального господарства на 2007-2009 роки, керуючись підпунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, по кожному будинку окремо, згідно з додатками 1-14.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) до 01.09.2009 року внести зміни та доповнення до укладених договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми шляхом укладення додаткових угод.
  3. Встановити, що тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми застосовуються виконавцями послуг з моменту підписання додаткових угод про внесення змін та доповнень до договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) здійснювати відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми.
  5. Вважати такими, що рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.09.06 № 485 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій» зі змінами та доповненнями, від 31.10.06 № 580 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності» зі змінами в додатках № 1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,12,14,15,16,17 від 05.10.04 № 681 «Про порядок визначення загального показника якості послуг по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій» втрачають чинність з моменту підписання додаткових угод про внесення змін та доповнень до договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов'язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [2.04 Mb] (cкачувань: 468)Дата публікації: 3-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав