272

Документи » Рішення виконавчого комітету » 272 від 04.05.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" травня 2011 р № 272
м. Суми

Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян при виконавчому комітеті Сумської міської ради

З метою забезпечення конституційних прав і свобод, особистої безпеки громадян, спрямування зусиль правоохоронних органів на протидію найбільш небезпечним посяганням на особу, її власність та громадський порядок, охорону прав і законних інтересів громадян, виконання Конституції України, керуючись підпунктом 4 пункту б) частини першої статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити міську комісію з питань боротьби зі злочинністю, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян при виконавчому комітеті Сумської міської ради та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  2. Затвердити положення про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян при виконавчому комітеті Сумської міської ради (додаток 2).
  3. Про хід виконання даного рішення інформувати виконавчий комітет Сумської міської ради щорічно до 10 січня.
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 № 303 «Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Сумської міської ради», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 11.01.2011 № 15 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 № 303 «Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Сумської міської ради» вважати такими, що втратили чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [60 Kb] (cкачувань: 312) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 12-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав