324

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 324 від 10.06.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" червня 2009 р № 324
м. Суми

Про встановлення режиму роботи майданчика під паркування автомобілів з влаштованими знаками та шлагбаумами на території парку ім. І. Кожедуба

З метою впорядкування режиму роботи майданчика під паркування автомобілів на території парку ім. І. Кожедуба та належної організації руху автотранспорту на території парку, керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити режим роботи майданчика під паркування автомобілів з влаштованими знаками та шлагбаумами на території парку ім. І. Кожедуба з 7-00 години ранку до 23-00 години вечора. 
  2. Дозволити в’їзд та виїзд автотранспорту підприємств, що обслуговують торгівельні точки та атракціони на території парку ім. І. Кожедуба з 7-00 до 10-00 години ранку та з 22-00 до 23-00 години вечора. 
  3. Автотранспорту спеціалізованих підприємств та установ (КП «Зеленого будівництва» Сумської міської ради, КП «Міськсвітло» Сумської міської ради, КП «Спеціалізований комбінат» Сумської міської ради, ТОВ «А-Муссон», органів МНС, МВС, прокуратури та каретам швидкої допомоги) дозволити в’їзд та виїзд на територію парку ім. І. Кожедуба без обмежень для виконання покладених на них функцій. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на директора комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради, а контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав