305

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 305 від 02.06.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" червня 2009 р № 305
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку по вул. Нахімова, 40/1 від Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

На виконання рішення Сумської міської ради від 26.12.2008 № 2307-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку з інженерними мережами та ТП-252 за адресою: м. Суми, вул. Нахімова, 40/1 від Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку по вул. Нахімова,40/1 від Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на житловий будинок, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав