268

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 268 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 268
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно

З метою встановлення на території міста Суми єдиного функціонального механізму надання дозволу на перепланування або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання а також закріплення основних принципів вирішення питань пов’язаних з самовільним переплануванням або переобладнанням, відповідно до статті 100 Житлового кодексу України, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити Порядок надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно, що додається, та внести його на розгляд Сумської міської ради.
  2. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [137 Kb] (cкачувань: 7320) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав