279

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 279 від 29.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2009 р № 279
м. Суми

Про обстеження пасажиропотоків на автобусах, що працюють в режимі маршрутного таксі м.Суми

Згідно із Методикою визначення вартості проїзду (тарифів) на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, затвердженою рішенням виконавчого комітету № 257 від 12 травня 2009 року, для підготовки матеріалів до розрахунку тарифу на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах в режимі маршрутного таксі, керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Відділу логістики та зв’язку (Семесенко В.М.) спільно із суб’єктами підприємницької діяльності (перевізниками) організувати проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах міста, що обслуговуються автобусами в режимі маршрутного таксі, працівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
  2. Обстеження пасажиропотоків провести згідно із графіком проведення обстеження пасажиропотоків (додаток 1), інструкції по проведенню обстеження пасажиропотоків (додаток 2) і таблиці обстеження пасажиропотоку (додаток 3).
  3. Відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А. Г.), керівникам управлінь та самостійних підрозділів визначення працівників узгодити із профспілковими організаціями.
  4. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на апаратній нараді при міському голові у липні поточного року.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [52.69 Kb] (cкачувань: 224)Дата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав