261

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 261 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 261
м. Суми

Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.06.2005 № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми»

У зв’язку з прийняттям рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2424-МР «Про припинення комунального підприємства «Управління генеральним планом м. Суми» та комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Архітектура. Будівництво. Контроль» Сумської міської ради», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. З моменту припинення комунального підприємства «Управління генеральним планом м. Суми» та комунального підприємства «Центр реклами та естетики міського середовища» у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Архітектура. Будівництво. Контроль» Сумської міської ради внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.06.2005 № 362 «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми» виклавши пункт 3.1. правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми в наступній редакції:
    «3.1. З метою регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми створюється робочий орган. Виконавчий комітет Сумської міської ради покладає повноваження робочого органу з питань регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на комунальне підприємство «Архітектура. Будівництво. Контроль.» Сумської міської ради. Керівнику робочого органу надаються повноваження по укладенню та підписанню договорів «Про тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав