259

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 259 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 259
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, розташованих по вул. Гагаріна, 11 в м. Суми

У зв’язку з необхідністю розміщення та належного функціонування комунальної установи «Сумська міська рятувально-водолазна служба», для забезпечення соціальних потреб територіальної громади міста Суми, відповідно до пункту 2.4. Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 27.12.06 № 333-МР «Про Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52, пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності Сумської міської ради щодо придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, розташованих по вул. Гагаріна, 11 в м. Суми, площею 377,8 кв.м. з прибудованими гаражними та складськими приміщеннями, площею 193,3 кв.м. для розміщення комунальної установи «Сумська міська рятувально-водолазна служба». 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлового приміщення, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав