258

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 258 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 258
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. П. Тичини, 17 від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж»

На виконання рішення Сумської міської ради від 26.11.08 № 2138-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. П. Тичини, 17 від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. П. Тичини, 17 від закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж». 
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  2.1. Передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2.3. Підготувати проект рішення Сумської міської ради щодо продажу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, Сумському міському об’єднанню громадян «Ловра» за ціною 1 грн. 
 3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 1-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав