246

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 246 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 246
м. Суми

Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.04.08 № 169 «Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення»

У зв’язку з кадровими змінами та необхідністю підвищення ефективності адміністративного впливу на роботу щодо стану благоустрою, громадського порядку в місті, правил користування жилими приміщеннями, керуючись статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 09.04.08 № 169 «Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення», а саме: список посадових осіб виконавчого комітету Сумської міської ради, яким надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення в частині управління житлової політики комунального господарства та благоустрою викласти в новій редакції (додається).
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Список посадових осіб виконавчого комітету Сумської міської ради, яким надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення [34.5 Kb] (cкачувань: 325) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав