241

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 241 від 12.05.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" травня 2009 р № 241
м. Суми

Про Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні

З метою раціонального використання бюджетних коштів на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян міським транспортом, необхідності проведення обстеження пасажиропотоків для розрахунку фактичного коефіцієнту співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, відповідно до пропозицій та зауважень Харківського національного автомобільно-дорожнього університету від 01.04.09 № 967/56, на виконання наказу Міністерства статистики України від 27.05.96 № 150 із змінами і доповненнями від 20.08.97 № 217, листа Головного управління статистики у Сумській області від 25.11.08 № 05/1-21-6447, враховуючи складну фінансову ситуацію по наповненню міського бюджету та керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні (додається).
  2. Обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні проводити двічі на рік відповідно до укладених між виконавчим комітетом Сумської міської ради та транспортними підприємствами (підприємцями) Договорів, згідно з якими здійснюється відшкодування коштів за перевезення пільгової категорії населення.
  3. Керівникам транспортних підприємств, з якими укладені договори про здійснення перевезень пільгової категорії населення міським автотранспортом та електротранспортом, внести зміни до діючих договорів на 2009 рік в частині визначення порядку проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні.
  4. Для транспортних підприємств (підприємців), які обслуговують міські маршрути на умовах тимчасових договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування, укладених на термін до 3-х місяців, брати за основу затверджений Головним управлінням статистики у Сумській області коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів для міських перевезень в обласному центрі на строк дії договору.
  5. Рішення виконавчого комітету від 02.12.08 № 669 «Про Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні [39.5 Kb] (cкачувань: 967) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав