646

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 646

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2006 р № 646
м. Суми

Про тарифи на комунальні послуги відкритого акціонерного товариства "Сумихімпром"

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства "Сумихімпром" про погодження тарифів на комунальні послуги (лист від 13.09.2006 № 11-8477), що надаються ВАТ "Сумихімпром" гімназії для обдарованих дітей (на базі оздоровчого табору "Зоряний", с. Вільшанки Сумського р-ну Сумської області) на підставі статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" та статті 13 Закону України "Про теплопостачання", керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити тарифи на комунальні послуги, що надаються відкритим акціонерним товариством "Сумихімпром" гімназії для обдарованих дітей, згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на комунальні послуги ВАТ "Сумихімпром" щорічно до 25 лютого надавати до управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції по кожному виду послуг окремо. 
  3. Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 23.05.06 № 293 "Про тарифи на комунальні послуги відкритого акціонерного товариства "Сумихімпром" вважати таким, що втратило чинність. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. та Фінашка В.В., згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 8-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав