173

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 173 від 21.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" квітня 2008 р № 173
м. Суми

Про будівництво доступного житла, поліпшення забезпечення громадян житлом та об’єктами соціально-побутового призначення в м. Суми

<!--Рішення виконкому-->

З метою створення умов для реалізації конституційного права кожного громадянина України на житло, поліпшення забезпечення громадян житлом, зокрема шляхом будівництва недорогого житла, на виконання Указу Президента України від 8 листопада 2007 року № 1077/2007 «Про заходи щодо будівництва доступного житла в Україні поліпшення забезпечення громадян житлом», розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 407-р «Деякі питання забезпечення будівництва доступного житла», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради народних депутатів від 21.11.85 р. № 364 «Про надання земельних ділянок державним підприємствам, організаціям і установам для житлового, промислового та іншого капітального будівництва» та враховуючи доручення заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Деркача М.А., керуючись частиною першою статі 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зобов’язати управління реконструкції та капітального будівництва (Фірст А.М.) узгодити з управлінням архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) відповідно до генерального плану міста Суми вільні від забудови земельні ділянки в районі вул. Д. Коротченка, об’їзної дороги (нині район вул. Черепіна), вул. Замостянської, вул. Ворошилова (перейменована на вул. Інтернаціоналістів) - продовження до вул. Замостянської. 
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва (Фірст А.М.), як замовнику будівництва:
    — до 01.05.2008 року розробити та затвердити розпорядженням міського голови Положення про проведення конкурсу по визначенню забудовника доступного житла та об’єктів соціально-побутового призначення, з урахуванням наявності в забудовника: виробничої бази та механізмів, виробництва будівельних матеріалів, кваліфікованих кадрів, проектного інституту, обігових коштів, кредитного рейтингу та інше; — самостійно укладати договори на умовах безоплатного надання в користування забудовнику, який здійснює будівництво доступного житла та об’єктів соціально-побутового призначення, земельних ділянок для такого будівництва; — опрацювати умови звільнення забудовника доступного житла та об’єктів соціально-побутового призначення від пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми та внести відповідні зміни в рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми».
  3. Доручити управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) та фінансовому управлінню (Липова С.А.) при наявності: Порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України та обсягів бюджетного фінансування, що мають бути передбачені змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», Законами України про Державний бюджет України на послідуючі роки, опрацювати механізм залучення коштів державного бюджету на надання одноразової цільової державної допомоги громадянам з невисоким рівнем доходів, що потребують поліпшення житлових умов, для здійснення ними першого внеску на будівництво доступного житла. 
  4. Рекомендувати управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) спільно з управлінням реконструкції та капітального будівництва (Фірст А.М.) оприлюднювати в засобах масової інформації або в мережі Інтернет не рідше ніж раз на півріччя перелік об’єктів будівництва та кількість квартир, які передбачається надати громадянам, що потребують поліпшення житлових умов. 
  5. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) спільно з управлінням земельних ресурсів (Скрипка В.В.) до 01.10.2008 року розробити порядок визначення земельних ділянок для будівництва доступного житла з розташуванням об’єктів соціально-побутового призначення на майбутню перспективу. 
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та Сухоноса О.В. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 8-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав