221

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 221 від 27.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2009 р № 221
м. Суми

Про визначення виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, велико-габаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми

У зв’язку з проведеним 08.04.09 конкурсом по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.03.09 № 124 "Про оголошення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми", на підставі Протоколу № 1 від 08.04.09 та Протоколу № 2 від 08.04.09 засідання конкурсної комісії по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми, керуючись пунктом "в" статті 21 Закону України "Про відходи", підпунктами 4, 9 частини 1 статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", підпунктом 6 пункту "а" статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити з 01.05.09 виконавцями з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми підприємства ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН" згідно визначеної території обслуговування. 
 2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) укласти з ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН" договори на виконання комунального замовлення на послуги зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів на термін з 01.05.2009 року до 01.05.2014 року. 
 3. ТОВ "Грінко-Суми" (Зінченко В.А.) та ТОВ "А-МУССОН" (Жиленко Ю.М.):
  3.1. До 01.07.2009 року укласти договори на послуги зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів зі споживачами (фізичними та юридичними особами) згідно визначеної території обслуговування з терміном дії до 01.05.2014 року.
  3.2. Укласти договори на інформаційне обслуговування та ведення баз даних з розрахунковим центром приватного підприємства "Лекон".
  3.3. Здійснити розрахунки тарифів на послуги зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів (у розмірах не більших ніж вказаних у конкурсних пропозиціях) та до 01.07.2009 року подати їх для подальшого погодження до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.
  3.4. Тимчасово, до погодження нових тарифів, забезпечити виконання комунального замовлення на послуги зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів у повному обсязі та якості відповідно до вимог, норм, стандартів та правил за наступними тарифами: 
 4. Назва послуги

  Тариф

  (грн. за куб м)

  Тариф (грн. на 1 людину в місяць)

  Вивезення твердих побутових відходів:

   

   

   - населення приватного сектору

  30,33

  3,79

   - населення багатоквартирних житлових будинків

  35,10

  4,83

   - бюджетні організації

  37,22

   

   - інші споживачі

  37,22

   

  Видалення та перевезення рідких нечистот:

   

   

   - населення

  60,04

   

   - бюджет

  65,50

   

   - інші

  65,50

   

  Видалення та перевезення густих нечистот для всіх категорій

  138,70

   

   

 5. Комунальному підприємству "Сумижилкомсервіс" Сумської міської ради (Сіденко Д.Є.):
  4.1. Забезпечити своєчасний прийом твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів від ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН".
  4.2. Здійснювати прийом твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми від інших перевізників лише за наявності укладеного з виробником відходів договору на їх знешкодження та захоронення, у обсягах визначених Санітарним паспортом твердих побутових відходів та договором. 
 6. Розрахунковому центру приватного підприємства "Лекон" (Денисенко І.О.) забезпечити перерахунок платежів фізичних та юридичних осіб за послуги зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів на розрахункові рахунки ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН". 
 7. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) здійснювати відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН" відповідно до вимог чинного законодавства України. 
 8. Відділу "Служба 080" Сумської міської ради (Марюхна В.І.) забезпечити передачу заявок та скарг споживачів послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів на диспетчерські пункти ТОВ "Грінко-Суми" та ТОВ "А-МУССОН". 
 9. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.11.08 № 600 "Про визначення, тимчасово до проведення конкурсу, виконавця та виробника комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів від населення міста Суми" та від 20.01.09 № 16 "Про тарифи на послуги ТОВ "Сумикомунтранс" вважати такими, що втрачають чинність з 01.05.2009 року. 
 10. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-05-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав