207

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 207 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 207
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо затвердження типового договору соціально економічної співпраці з підприємствами та установами міста усіх форм власності

З метою розроблення та здійснення ефективних і комплексних заходів щодо утримання території міста у належному санітарному стані, їх санітарного очищення, збереження, благоустрою та приведення до сучасних вимог, приведення діючих розпорядчих документів виконавчого комітету та міської ради з цих питань у відповідність до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та інших нормативно-правових актів у сфері благоустрою населених пунктів, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради проект типового договору соціально-економічної співпраці (додається).
  2. Зарічній (Ковпаківській) районній в місті Суми адміністрації підготувати та надати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [50.5 Kb] (cкачувань: 335) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав