198

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 198 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 198
м. Суми

Про створення координаційної ради з розв’язання проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам та безпритульним дітям

З метою забезпечення соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей, на виконання Законів України „Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей”, „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.08 №1035 «Про утворення Координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити координаційну раду з розв’язання проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам та безпритульним дітям та затвердити її склад (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про координаційну раду з розв’язання проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам та безпритульним дітям (додаток 2).
  3. Установити, що в разі персональних змін керівників управлінь, відділів міської ради, організацій та установ, які є членами координаційної ради, новопризначені чи новообрані керівники входять до її складу за посадами.
  4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.07 № 118 «Про створення координаційної ради по розв’язанню проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам» та від 01.07.08 №303 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.07 №118 «Про створення координаційної ради з розв’язання проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам» вважати такими, що втратили чинність.
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [58.5 Kb] (cкачувань: 303) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав