196

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 196 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 196
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді щодо перейменування провулку Промислового на провулок Зіновія Красовицького

На підставі звернень та пропозицій трудових колективів, жителів міста, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, за результатами громадського обговорення, керуючись статтею 37, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та внести пропозиції щодо розгляду питання про перейменування провулку Промислового на провулок Зіновія Красовицького. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав