192

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 192 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 192
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора м. Суми на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 418 від 08.06.04

Прокурором м. Суми внесено протест від 01.10.08 № Н – 17/30 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 418 від 08.06.04 в частині надання дозволу ТОВ «Українська - німецька будівельна компанія» на будівництво житлового комплексу з торговельно – побутовими приміщеннями по вул. Над’ярній.

У протесті прокурора зазначено про те, що на момент прийняття виконавчим комітетом Сумської міської ради рішення № 418 від 08.06.04 були відсутні передбачені законом документи, що посвідчують право на земельну ділянку або ж нотаріальна засвідчена згода власника та користувача земельної ділянки на її забудову. Крім того, прокурор зазначає, що при наданні ТОВ «Українська - німецька будівельна компанія» дозволу на будівництво був відсутній комплексний висновок щодо відповідності запропонованого будівництва містобудівній документації, державним будівельним нормам, місцевим правилам забудови.

Такий висновок було надано управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради лише 30.08.04 та зазначено про невідповідність запропонованого будівництва містобудівній документації та необхідність внесення змін до генерального плану м. Суми. Проаналізувавши вищевикладене та норми чинного законодавства слід зазначите наступне. Відповідно до частини першої статті 22 Закону України «Про основи містобудування» забудова земельних ділянок, що надаються для містобудівних потреб, здійснюється після виникнення права власності чи права користування земельною ділянкою у порядку, передбаченому законом, та отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Як зазначається в частині другій статті 24 Закону України «Про планування та забудову територій» фізичні та юридичні особи, заінтересовані в здійсненні будівництва об'єктів містобудування, подають письмову заяву про надання дозволу на будівництво до виконавчого органу відповідної ради. Крім того, згідно вказаної статті дозвіл на будівництво надається на підставі комплексного висновку щодо відповідності запропонованого будівництва містобудівній документації, державним будівельним нормам, місцевим правилам забудови. Комплексний висновок і проект рішення про дозвіл на будівництво готуються спеціально уповноваженим органом з питань містобудування та архітектури протягом місяця від дня звернення заінтересованої особи. Враховуючи вищевикладене, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись частиною 6 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Протест прокурора міста Суми від 01.10.08 № Н – 17/30 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради в частині надання дозволу ТОВ «Українсько - німецька будівельна компанія» на будівництво житлового комплексу з торговельно – побутовими приміщеннями по вул. Над’ярній задовільнити. 
  2. Пункт 13 додатку до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.06.04 р. № 418 стосовно надання дозволу на будівництво житлового комплексу ТОВ «Українсько – німецька будівельна компанія» скасувати. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А. Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав