168

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 168 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 168
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання створення Агентської служби при комунальному підприємстві "Спеціалізований комбінат"

З метою підвищення якості похоронного обслуговування та звільнення родини померлої особи від турбот щодо оформлення необхідних документів, пов’язаних з організацією та проведенням поховання померлого, відповідно до статті 64 Господарського Кодексу України, керуючись пунктом 1 частиною 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та внести на розгляд Сумській міській ради пропозиції щодо розгляду питання про створення Агентської служби при комунальному підприємстві "Спеціалізований комбінат". 
  2. Доручити управлінню житлової політики, комунальному господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав