155

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 155 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 155
м. Суми

Про здійснення управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” в частині здійснення контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі та громадського харчування

Заслухавши інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Підкуйка О.О. про виконання делегованих повноважень управлінням підприємництва торгівлі, побуту та захисту прав споживачів з питань здійснення контролю за організацією роботи підприємств торгівлі та ресторанного господарства за 2008 рік і І квартал 2009 року, керуючись Законом України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, підпунктом 2 пункту „б” статті 30, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради Підкуйка О.О. про виконання делегованих повноважень управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів з питань здійснення контролю за організацією роботи підприємств торгівлі та ресторанного господарства за 2008 рік і І квартал 2009 року (додаток № 1), прийняти до відома. 
 2. Керівникам підприємств торгівлі та ринків забезпечити виконання комплексу заходів по підготовці до роботи у весняно-літній період, у визначені терміни відповідно до додатку № 2. Щомісячно надавати управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів письмову інформацію про їх виконання. 
 3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.):
  3.1. Забезпечити організацію роботи комісії при виконавчому комітеті по обстеженню літніх майданчиків громадського харчування щодо готовності їх до роботи у весняно-літній період 2009 року.
  3.2. Для забезпечення дотримання Правил торгівельного обслуговування населення та Правил благоустрою м. Суми, внести до плану перевірок торгові точки, які знаходяться на зупинках автотранспорту міста, зонах відпочинку (прибережних зонах, парках та скверах), сезонної торгівлі по реалізації овочів, баштових культур та квасу.
  3.3. Забезпечити виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08 № 134 „Положення про Єдину комісію попереднього погодження отримання документів дозвільного характеру на провадження господарської діяльності”.
  3.4. В межах наданих повноважень організувати роботу по ліквідації стихійної торгівлі в термін до 15.06.09.
 4. Керівникам ринків :
  4.1. Забезпечити належний санітарний стан ринків та прилеглих до них територій.
  4.2. Посилити контроль за дотриманням суб’єктами підприємництва Правил торгівлі на ринках.
  4.3. Приймати участь в комісії при виконавчому комітеті по здійсненню контролю за недопущенням стихійної торгівлі на прилеглих до ринків територіях.
 5. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністраціям (Джура О.М., Ващенко В.О.) до 01.05.09 опрацювати дислокацію кіосків, які розташовуються на території районів міста.
 6. Про стан виконання даного рішення проінформувати виконавчий комітет у серпні поточного року.  
 7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав