153

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 153 від 30.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2009 р № 153
м. Суми

Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою поліпшення роботи ліфтового господарства у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1.  Тимчасово визначити колективне підприємство „Вертикаль”, товариство з обмеженою відповідальністю «Міськсумиліфт», товариство з обмеженою відповідальністю «Облсумиліфт», приватне ремонтно-будівельне підприємство „Рембуд”, товариство з обмеженою відповідальністю „СКС Консалд”, та товариство з обмеженою відповідальністю «Сервісліфт Суми» виконавцями послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми з покладенням на них відповідальності за технічний стан та безпечну і безперебійну експлуатацію ліфтів відповідно до вимог чинного законодавства України, до моменту проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуги з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем.
 2. Надати підприємствам, визначеним у пункті 1 даного рішення, можливість безперешкодного доступу до ліфтового обладнання в межах зон обслуговування, що склалися на час прийняття цього рішення.
 3. Виділити з тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вартість послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації в окремий платіж для населення житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Суми у розмірі, передбаченому рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 04 вересня 2006 року №485 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій».
 4. Виконавцям послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, до проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації, забезпечити:
  • 4.1. Щомісячне надання інформації по особовим рахункам мешканців до управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та приватного підприємства «Лекон»;
  • 4.2. Цілодобове диспетчерське обслуговування ліфтів;
  • 4.3. Якісне і надійне електропостачання ліфтового обладнання і систем диспетчеризації.
  • Ліфтовим підприємствам, визначеним у пункті 1 даного рішення, укласти договори:
   • 5.1. З населенням на надання послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
   • 5.2. З приватним підприємством «Лекон» (Денисенко І.О.) на обслуговування рахунків.
 5. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
 6. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) спільно з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.):
  • 7.1. Протягом ІІ кварталу 2009 року розробити і подати на затвердження виконавчого комітету Сумської міської ради: Положення про порядок визначення на конкурсній основі суб’єктів господарювання – виконавців з надання послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації; Положення про конкурсну комісію та склад конкурсної комісії. Порядок та умови надання комунального замовлення, іншу документацію по здійсненню контролю за виконанням комунального замовлення на послугу з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем.
  • 7.2. Згідно розробленої та затвердженої документації в ІІІ кварталі 2009 року організувати проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців з надання послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації.
 7. Затвердити примірний договір про надання послуги з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем (додаток 1).
 8. Рішення ввести в дію з 01 квітня 2009 року.
 9. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17 грудня 2008 року № 701 «Про розмежування плати з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій», від 20 січня 2009 року №20 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04 вересня 2006 року № 485 «Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій» та від 20 січня 2009 року № 21 «Про затвердження форм документів, необхідних для звітності про використання тарифу на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми».
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [71.5 Kb] (cкачувань: 354) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав