164

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 164 від 07.04.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" квітня 2009 р № 164
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.09 № 140 «Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” для категорії споживачів „бюджет”, „інші по міських мережах” та „інші по відомчих мережах”

Розглянувши звернення Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В.Фрунзе” ( лист від 27.01.09 № 21/195) для впорядкування оплати вартості послуг централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб житлових приміщень, які використовуються з метою, що відрізняється від проживання фізичних осіб, керуючись пунктом 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.09 № 140 «Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” для категорії споживачів „бюджет”, „інші по міських мережах” та „інші по відомчих мережах”, а саме:
    1.1. Пункт 3 цього рішення викласти в редакції: „Плата за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання (підігріву води) фізичними особами, юридичними особами, приватними підприємцями, фізичними особами-підприємцями для власних (що належать їм на праві власності), орендованих житлових приміщень (в тому числі у гуртожитках), які у встановленому законодавчо порядку переведені з житлового фонду в нежитловий, інших нежитлових приміщень, житлових приміщень які використовуються для розміщення магазинів, майстерень, підприємств громадського харчування, перукарень, офісів та з іншою метою, застосовуються тарифи, що передбачені для категорії споживачів „інші по міських мережах”.
  2. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав