111

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 111 від 03.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2009 р № 111
м. Суми

Про регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради та інструкцію з діловодства у виконавчих органах Сумської міської ради

У зв’язку з численними змінами у структурі і штатах Сумської міської ради, з метою приведення нормативних документів у відповідність до чинного законодавства, керуючись частиною другою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради та інструкцію з діловодства у виконавчих органах Сумської міської ради згідно з додатками 1, 2.
  2. Керівникам управлінь та відділів ознайомити працівників відповідних структурних підрозділів з регламентом та інструкцією з діловодства.
  3. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міському голови, керуючому справами виконавчого комітету забезпечити дотримання положень регламенту.
  4. Рішення виконавчого комітету від 27.09.2005 № 500 ”Про регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради та інструкцію з діловодства у виконавчих органах Сумської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [304.31 Kb] (cкачувань: 214)Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав