149

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 149 від 11.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" березня 2009 р № 149
м. Суми

Про порядок подання документів для погодження тарифу з перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутас загального користування в режимі маршрутного таксі у м.Суми

З метою упорядкування процедури погодження тарифу з перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, відповідно до статті 51 Цивільного кодексу України, Закону України "Про автомобільний транспорт", Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.07 № 1184 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити наступний порядок відносин між виконавчим комітетом Сумської міської ради (далі – Замовник) та перевізниками, що надають послуги населенню по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі (далі – Перевізник), щодо погодження тарифів на послуги з перевезення пасажирів:
   1.1. Перевізник формує тариф з перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у відповідності до Методики визначення тарифів на послуги пасажирського автотранспорту загального користування, яка затверджується рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради.
   1.2. Перевізник подає до відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради розрахунок тарифу визначеного згідно з Методикою визначення тарифів на послуги пасажирського автотранспорту загального користування затвердженою рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради з наданням документів, що стали підставою для розрахунку тарифу.
   1.3. Відділ логістики та зв’язку Сумської міської ради (Семесенко В.М.) протягом 20-ти календарних днів з дня отримання від перевізника розрахункових матеріалів щодо тарифу на перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутах (по кожному маршруту окремо) загального користування в режимі маршрутного таксі перевіряє, узгоджує з управлінням соціально–економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) та готує на затвердження виконавчого комітету проект рішення про погодження поданого тарифу.
   1.4. На підставі прийнятого виконавчим комітетом рішення перевізнику видаються 3 примірники завірені печаткою відділу логістики та зв’язку покажчики погодженого тарифу транспортних послуг, що розміщуються в салоні автобусу, на лобовому склі та на вхідних дверях автобусу.
   1.5. Підставою для відмови в погодженні тарифу з перевезення на регулярних міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі є порушення перевізником вимог пунктів 1.1. та 1.2. цього рішення.
 2. Відділу логістики та зв’язку (Семесенко В.М.) та управлінню соціально – економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) розробити і надати до 01.04.09 на затвердження виконавчому комітету Методику визначення тарифів на послуги пасажирського автотранспорту загального користування.
 3. Дане рішення направити перевізникам, згідно з додатком.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав