147

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 147 від 10.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" березня 2009 р № 147
м. Суми

Про експлуатацію засобів обліку споживання теплової енергії в житловому фонді міста Суми

З метою забезпечення збереження, належного утримання та проведення сервісного обслуговування засобів обліку споживання теплової енергії в житловому фонді міста Суми, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05 №630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” та Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської/ міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Теплопостачальним підприємствам ТОВ „Сумитеплоенерго” (Пляцук Л.Д.) та Дирекція КППВ (Жовтобрюх М.В.) видавати технічні умови на проектування встановлення засобів обліку споживання теплової енергії в житловому фонді міста Суми. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) разом з ТОВ „Сумитеплоенерго” (Пляцук Л.Д.), Дирекцією КППВ (Жовтобрюх М.В.) до 01.04.09 провести інвентаризацію встановлених засобів обліку споживання теплової енергії в житловому фонді міста Суми. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) в установленому порядку передавати, а КП „Теплоенергоцентраль” (Мовчан О.Л.) приймати в експлуатацію засоби обліку споживання теплової енергії з подальшим здійсненням сервісного обслуговування, ремонту та їх повірки. 
  4. Теплопостачальним підприємствам ТОВ „Сумитеплоенерго” (Пляцук Л.Д.) та Дирекція КППВ (Жовтобрюх М.В.) проводити розрахунку за спожиту теплову енергію за показниками засобів обліку теплової енергії, встановлених у житловому фонді міста Суми. 
  5. Підприємствам, які мають право на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій забезпечити зберігання засобів обліку споживання теплової енергії, встановлених у житловому фонді міста Суми. 
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав