141

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 141 від 10.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" березня 2009 р № 141
м. Суми

Про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку Сумського національного аграрного університету «Добра воля»

Відповідно до статті 6 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», керуючись підпунктом 7 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

Зареєструвати громадське формування з охорони громадського порядку Сумського національного аграрного університету «Добра воля». Основна мета діяльності – сприяння в охороні громадського порядку на території Сумського національного аграрного університету та прилеглій до неї території правоохоронним органам, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. Юридична адреса: Україна, м. Суми, вул. Кірова, буд. 160.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав