122

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 122 від 03.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2009 р № 122
м. Суми

Про організацію робіт і проведенню місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озеленення його території, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до державних свят, керуючись частиною 1 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради,

ВИРІШИВ:

  1. Провести щорічний місячник по благоустрою та озелененню міста з 01 квітня по 01 травня 2009 року.
  2. Затвердити заходи по благоустрою міста на 2009 рік згідно з додатками 1,2,3.
  3. Зобов’язати керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ міста усіх форм власності організувати виконання заходів по благоустрою, наведенню належного санітарного стану в м. Суми.
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи ( Сокура А.В.) сприяти висвітленню через засоби масової інформації про хід місячника та реалізації заходів по благоустрою міста.
  5. Контроль за виконанням заходів покласти на Ковпаківську та Зарічну в місті Суми адміністрації (Джура О.М., Ващенко В.О.), управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.).
  6. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради в травні поточного року.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [81.09 Kb] (cкачувань: 151)Дата публікації: 3-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав