124

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 124 від 03.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2009 р № 124
м. Суми

Про оголошення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми

З метою забезпечення належного санітарного стану в місті Суми, відповідно до статей 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.05 №631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг» та від 10.12.08 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 11.08.08 №247 «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації твердих побутових відходів», рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року №2374 - МР «Про затвердження Порядку з організації збирання, вивезення, захоронення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити, що визначення суб’єктів господарювання-виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів здійснюється виключно на конкурсних засадах.
  2. Делегувати уповноваженому органу управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) підготовку та проведення конкурсу з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) оголосити конкурс по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.
  4. Затвердити Положення про порядок визначення на конкурсній основі суб`єктів господарювання-виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів (додаток 1).
  5. Затвердити Положення про конкурсну комісію по визначенню суб’єктів господарювання-виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів (додаток 2).
  6. Створити та затвердити склад конкурсної комісії (додаток 3).
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.), а контроль на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [156 Kb] (cкачувань: 815) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-04-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав