119

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 119 від 03.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2009 р № 119
м. Суми

Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 2008 рік

З метою здійснення контролю за виконанням фінансово-господарської діяльності підприємств, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтею 17, підпунктом 4 пункту «а» статті 27, підпунктом 2, 3 пункту «а» статті 29 та підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Прийняти до відома інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради Левенця М.І. про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 2008 рік (додається).
 2. Керівникам комунальних підприємств:
  • 2.1 забезпечити виконання виробничих та фінансових планів комунальних підприємств на 2009 рік;
  • 2.2 в межах бюджетного фінансування та інших надходжень збалансувати щомісячні стовідсоткові розрахунки з заробітної плати, податкових платежів та оплати за енергоносії і комунальні платежі;
  • 2.3 забезпечити скорочення споживання енергоносіїв на 10 %;
  • 2.4 вжити заходи щодо зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства;
  • 2.5 довести до нормативних коефіцієнти ліквідності комунальних підприємств.
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюку В.Г.), управлінню комунального майна (Щербак В.І.), управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.):
  • 3.1 забезпечити ефективну роботу комунальних підприємств і виконання виробничих та фінансових планів;
  • 3.2 здійснювати щомісячно аналіз фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та вносити пропозиції по покращенню їх роботи;
  • 3.3 проводити щоквартально заслуховування звітів керівників про результати роботи комунальних підприємств.
 4. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) відстежувати ефективність та раціональність використання майна комунальної власності, що передане в господарське відання комунальним підприємствам.
 5. Заслухати звіт директора комунального підприємства „Сумипарксервіс” на засіданні виконавчого комітету у квітні 2009 року.
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом повноважень.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [10.54 Kb] (cкачувань: 213)Дата публікації: 27-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав