84

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 84 від 03.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2009 р № 84
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.08.05 р. № 477 "Про затвердження Положення про опікунську раду"

Відповідно до норм Сімейного та Цивільного Кодексів України щодо органу опіки та піклування, Законів України „Про охорону дитинства”, „Про соціально-правовий захист дітей-сиріт, та позбавлених батьківського піклування”, „Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей", Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», інших нормативно-правових актів, які регулюють діяльність органу опіки та піклування, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.08.05 р. № 477 «Про затвердження Положення про опікунську раду», а саме:
    • 1.1. Викласти Положення про опікунську раду при Зарічній та Ковпаківській районних в місті Суми адміністраціях у новій редакції (додаток 1).
    • 1.2. Затвердити склад опікунської ради при Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації у новій редакції (додаток 2).
    • 1.3. Затвердити склад опікунської ради при Зарічній районній в місті Суми адміністрації у новій редакції (додаток 3).
  2. Надати право начальникам районних в м. Суми адміністрацій вносити зміни до персонального складу опікунських рад відповідними розпорядженнями.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на начальників Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій Ващенка В.О. та Джуру О.М.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Панченка В.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [86 Kb] (cкачувань: 2830) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав