92

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 92 від 11.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" лютого 2009 р № 92
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію та розробку стадії робочого проекту перепланування нежитлового приміщення по вул. Харківській, 31 під офіс з влаштуванням окремого входу

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Обласна агенція землі та нерухомості» (орендар) про надання дозволу на перепланування нежитлового приміщення під офіс з влаштуванням окремого входу по вул. Харківській, 31 та розробку стадії робочого проекту, відповідно до статті 24 Закону України «Про планування та забудову територій», керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Обласна агенція землі та нерухомості» (орендар) на перепланування нежитлового приміщення загальною площею 94,0 кв.м під офіс з влаштуванням окремого входу по вул. Харківській, 31 та розробку стадії робочого проекту.
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Обласна агенція землі та нерухомості» (орендар) зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав