90

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 90 від 09.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "9" лютого 2009 р № 90
м. Суми

Про затвердження лімітів водо¬постачання підприємствам та організаціям міста на 2009 рік
З метою економного використання підприємствами та організаціями міста питної води, що подається з міського водопроводу, відповідно до наказу Міністерства з питать житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190 " Про затвердження Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України"; наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05.07.1995 р. № ЗО "Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунків України"; рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.03.1995 р. №131 "Про затвердження порядку видачі технічних умов на будівництво об'єктів у м. Суми", керуючись підпунктом 5 пункту "а" частини першої статті ЗО Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити на 2009 рік ліміти щомісячного споживання підприємствами та організаціями питної води з мереж комунального підприємства "Міськводоканал" Сумської міської ради для комунально-побутових та технологічних потреб згідно з додатком.
  2. Установлення лімітів водоспоживання для нових абонентів (юридичних осіб, приватних нотаріусів, суб'єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи, споживачів, що почали займатися підприємницькою діяльністю на території житлових приміщень, тощо) здійснювати на підставі платних технічних умов КП "Міськводоканал" Сумської міської ради незалежно від форм власності згідно з чинним законодавством.
  3. Встановити використання води без ліміту: населенню, організаціям з тимчасовим (сезонним) водоспоживанням, реконструкцію і будівництво об’єктІв, аварійні витоки води.
  4. Встановити, що збільшення лімітів водоспоживання абонентам (юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності без створення юридичної особи, споживачам, що почали займатися підприємницькою діяльністю на території житлових приміщень) понад встановлені обсяги здійснюються за умови отримання додаткових платних технічних умов КП «Міськводоканал» Сумської міської ради незалежно від форм власності, згідно з чинним законодавством.
  5. Зобов'язати КП "Міськводоканал" Сумської міської ради (Гура В.П.) проводити відпуск води підприємствам та організаціям міста тільки згідно з показниками приладів обліку води.
  6. Встановити, що бюджетні організації за використану воду понад встановлений ліміт сплачують подвійний розмір діючого тарифу.
  7. Встановити, що споживачі води, крім населення та бюджетних організацій, за використану воду понад встановлений ліміт сплачують п'ятикратний розмір діючого тарифу.
  8. Заборонити передачу лімітів від однієї організації іншій. По узгодженню з КП «Міськводоканал" Сумської міської ради можлива передача ліміту новій організації в разі повної ліквідації підприємства (установи, організації) при відсутності боргів попередньої, або якщо нове підприємство (установа, організація) бере на себе погашення існуючих боргів.
  9. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2009 року.
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондар А.П.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав