89

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 89 від 09.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "9" лютого 2009 р № 89
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію та розробку стадії робочого проекту перепланування нежитлового приміщення по вул. Скрябіна, 7
На підставі клопотання приватного виробничо-комерційного підприємства «Легіон» (власник) про надання дозволу на перепланування нежитлового приміщення (літ. «Б1» згідно технічного паспорту БТІ) по вул. Скрябіна, 7 та розробку стадії робочого проекту, відповідно до статті 24 Закону України «Про планування та забудову територій», керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл приватному виробничо-комерційному підприємству «Легіон» (власник) на перепланування нежитлового приміщення загальною площею 3092,1 кв.м (літ. «Б1» згідно паспорту БТІ) по вул. Скрябіна, 7 та розробку стадії робочого проекту.
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми.
  3. Приватному виробничо-комерційному підприємству «Легіон» (власник) зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав