88

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 88 від 03.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "3" лютого 2009 р № 88
м. Суми

Про реєстрацію права власності комунального майна, яке знаходиться в господарському віданні комунальних підприємств, засновником яких є Сумська міська рада
Для більш ефективного використання комунального майна територіальної громади міста Суми, проведення технічної інвентаризації та реєстрації права власності зазначеного майна, керуючись статтями 17, 29 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зобов’язати комунальні підприємства, засновником яких є Сумська міська рада, а саме: комунальне підприємство «Сигнал», комунальне підприємство «Шляхрембуд», комунальне підприємство «Сумське міське бюро технічної інвентаризації», комунальне підприємство «Електроавтотранс», комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат», комунальне підприємство «Сумикомунінвест», державне комунальне підприємство Зеленого будівництва, державне комунальне підприємство «Міськсвітло», комунальне оптово-роздрібне підприємство «Дрібнооптовий», комунальне підприємство «Міськводоканал», комунальне підприємство «Сумижилкомсервіс», за рахунок власних коштів провести за участю комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» технічну інвентаризацію з виготовленням технічних паспортів в двох примірниках та реєстрацію права власності за територіальною громадою міста Суми комунального майна (будівлі і споруди, бухгалтерський рахунок 103), яке знаходиться у них в господарському віданні в термін до 01.07.2009 року.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік і внести до відповідного реєстру інформацію по виготовленим технічним паспортам, свідоцтвам про реєстрацію права власності та витягам про реєстрацію прав власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію та виконання цього рішення покласти на управління майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. за належністю.

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав