85

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 85 від 03.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "3" лютого 2009 р № 85
м. Суми

Про делегування повноважень органу опіки та піклування Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям
З метою врегулювання питань, пов’язаних з опікою та піклуванням, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 34, частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Делегувати Ковпаківській та Зарічній районним в м.Суми адміністраціям повноваження органу опіки та піклування, крім повноважень, делегованих службі у справах дітей Сумської міської ради рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.09.08 № 456 «Про делегування повноважень органу опіки та піклування службі у справах дітей Сумської міської ради».
  2. Доручити Ковпаківській та Зарічній районним в м. Суми адміністраціям (Джура О. М., Ващенко В. О.) внести відповідні зміни до Положення Про (Ковпаківську, Зарічну) районну в м. Суми адміністрацію, затверджене рішенням Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 332 – МР „Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 №1287-МР „Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації”.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на начальників Ковпаківської та Зарічної районних в м. Суми адміністрацій (Джуру О.М., Ващенка В.О.).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Панченка В.М.

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав