82

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 82 від 03.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "3" лютого 2009 р № 82
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію приміщення прокуратури м.Суми по вул.Кірова, 79
На підставі наданого акту державної приймальної комісії про готовність до експлуатації об’єкту «Реконструкція та капітальний ремонт приміщення прокуратури по вул. Кірова, 79», де замовником виступає управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради, відповідно до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію об’єкту «Реконструкція та капітальний ремонт приміщення прокуратури по вул. Кірова, 79».
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкт будівництва.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати зазначений об’єкт даного рішення згідно з законодавством.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А. Б.

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 24-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав