95

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 95 від 17.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" лютого 2009 р № 95
м. Суми

Про забезпечення належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлового фонду територіальної громади міста Суми

Враховуючи результати конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.08.2008 року №385 «Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми», відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.2005 року №570 «Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Суми» та від 18.04.2006 року №224 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.2005 року №570 «Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Суми», керуючись підпунктом 1 пункту а) статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго Суми» (Василенко Н.В.):
   1.1. До 01.03.2009 року укласти договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
   1.2. До 01.03.2009 року укласти з орендарями та власниками нежитлових приміщень договори на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків та прибудинкових територій.
   1.3. Терміново укласти договір на інформаційне обслуговування та ведення баз даних з розрахунковим центром приватного підприємства «Лекон».
   1.4. Терміново укласти договір на постачання електричної енергії для освітлення місць загального користування та роботу ліфтів в будинках, які ввійшли до конкурсної пропозиції №2 з ВАТ «Сумиобленерго».
 2. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам міста, об’єднанням співвласників у багатоквартирних будинках, які розташовані в межах обслуговування підприємства (переможця конкурсу), укласти договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго Суми».
 3. Розрахунковому центру приватного підприємства «Лекон» забезпечити перерахунок платежів мешканців будинків, які ввійшли до конкурсної пропозиції №2, за послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкової території на розрахунковий рахунок ТОВ « Керуюча компанія « Коменерго- Суми».
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Суми».
 5. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго - Суми» майна, нежитлових приміщень, автотранспорту та основних засобів, що знаходяться у комунальній власності, для організації надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до вимог чинного законодавства України.
 6. Відділу «Служба «080» Сумської міської ради (Марюхна В.І.) забезпечити передачу заявок та скарг мешканців будинків, які ввійшли до конкурсної пропозиції №2, на диспетчерські пункти ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Суми».
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав