94

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 94 від 17.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" лютого 2009 р № 94
м. Суми

Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми та визначення переможця конкурсу

За результатами конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.08.2008 року №385 «Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми», керуючись підпунктом 1 пункту б) статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії по відбору підприємств з надання послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми від 13.11.2008 року (додається).
  2. Визнати переможцем конкурсу по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми по конкурсній пропозиції №2 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Коменерго-Суми» (Василенко Н.В.).
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.12.2008 року №677 «Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав