55

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 55 від 03.02.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2009 р № 55
м. Суми

Про черговий призов громадян на строкову військову службу у квітні–травні 2009 року

Відповідно до Закону України від 4 квітня 2006 року № 3597-IV “Про військовий обов'язок і військову службу”, Указу Президента України від 5 листопада 2008р № 999/2008 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2009 році ”, керуючись пунктом 1 частини першої статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою проведення у квітні – травні 2009 року чергового призову громадян на строкову військову службу, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Забезпечити організацію та проведення призову на строкову військову службу у Збройні Сили України у квітні – травні 2009 року громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років і які не мають права на відстрочку від призову.
 2. Створити та затвердити призовну комісію для забезпечення проведення призову громадян на строкову військову службу (додаток 1).
 3. Роботу призовної комісії організувати на призовній дільниці в період з 01 квітня по 30 травня 2009 року згідно з графіком роботи. Роботу медичної комісії розпочати з 02 березня 2009 року. Графік та порядок денний роботи призовної комісії затвердити (додатки 2, 3).
 4. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, Піщанської сільської ради, а також власникам будинків (у тому числі гуртожитків) згідно пункту 9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також оповіщення їх про виклик до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 5. Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”:
  • 5.1 Виділити технічних працівників для роботи у Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті з 02 березня по 30 червня 2009 року без їх заміни (додаток 4).
  • 5.2 Виділити повністю готовий до роботи автотранспорт для забезпечення призовної дільниці (додаток 5).
  • 5.3 На період призову не направляти призовників у відрядження. Відкликати їх з відряджень і забезпечити своєчасне прибуття їх до призовної дільниці.
 6. Начальнику управління охорони здоров’я Сумської міської ради Братушці О.В.:
  • 6.1. Медичний огляд призовників розпочати з 02 березня 2009 року.
  • 6.2 Доукомплектувати призовну дільницю Сумського об’єднаного міського військового комісаріату необхідним інструментарієм, медикаментами та медичним майном згідно з установленим переліком (додаток 6).
  • 6.3 Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного та стаціонарного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і розшифрованої електрокардіограмами всіх призовників. Призовникам які підлягають відправці до лав Збройних Сил України крім того надавати виписку з амбулаторної карти, проводити аналіз крові на ВІЛ-інфекцію, та маркери гепатиту “B”,”C” (за списками наданими Сумським ОМВК).
  • 6.4 Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  • 6.5 Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я призовників у всіх стаціонарах і поліклініках міста, для чого виділити:
   1-а міська лікарня
   • - пульмонологічне відділення - 10 ліжок
   • - урологічне відділення - 10 ліжок
   • - кардіологічне відділення - 10 ліжок
   • - ортопедичне відділення - 10 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 10 ліжок

   4-а міська лікарня
   • - неврологічне відділення - 20 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 20 ліжок
   • - ендокринологічне відділення - 10 ліжок

   5-а міська лікарня
   • - отоларингологічне відділення - 10 ліжок
   • - хірургічне відділення - 10 ліжок
   • - гастроентерологічне відділення - 10 ліжок
   • - офтальмологічне відділення - 10 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 10 ліжок
  • 6.6 Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти тільки згідно з наказом Міністра Оборони України від 14.08.2008 року № 402 " Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" за направленням призовної комісії (старшого лікаря медичної комісії).
  • 6.7 Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів.
 7. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. :
  • 7.1 Відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України у Сумської області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації 2 квітня 2004 року організувати розшук, затримання і доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату осіб, які ухиляються від призову. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції.
  • 7.2 Створити оперативну групу по розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу у складі: представник Ковпаківського ВМ СМВ УМВС України в Сумській області - 1 представник Зарічного ВМ СМВ УМВС України в Сумській області - 1 представник Сумського ОМВК - 2 Членам групи знаходитись в Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті в готовності виконувати завдання за призначенням, згідно графіку.
 8. Створити позаштатну групу для проведення професійно-психологічного відбору громадян 1991 - 1984 року народження, підлягаючих призову на строкову військову службу. Затвердити склад позаштатної групи професійно-психологічного відбору: Начальник групи:- начальник відділення комплектування Сумського ОМВК майор Благовещенський І.Б. Члени групи: - провідний спеціаліст службовець Збройних Сил України Сумського ОМВК Степаненко В.В.; - психіатр обласного психо-неврологічного диспансеру Стебловський В. В; - психологи навчальних закладів міста. Членам групи на період призову с 02 березня по 29 травня 2009 року знаходитись в Сумському ОМВК згідно з графіком (додаток 7).  
 9. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.2008 року № 293 “Про черговий призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2008 року ” вважати таким, що втратило чинність.
 10. Про виконання цього рішення військовому комісару Сумського об’єднаного міського військового комісаріату інформувати міського голову до 06 червня 2009 року.
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М. та військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [173 Kb] (cкачувань: 336) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав